Titles you rated
Look BackRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5