Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 2.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0