Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Mad UnicornRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
CassandraRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.5