Titles you rated
- Soul EaterRated ★ 3.0
- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
- KakeguruiRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 2.5
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 2.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 3.0
Gintama.Rated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 4.0
Gintama': EnchousenRated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0