Titles you rated
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0