Titles you rated
Easy ARated ★ 3.5
AlfieRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
High FidelityRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.5- ChangeRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.5
Super Size MeRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0