Movies
Ratings
73
Before MidnightRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
ControllerRated ★ 1.0
JumperRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0