Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5