Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Small SoldiersRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
BeetlejuiceRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Hudson HawkRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
Broken ArrowRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0