Series
Ratings
64
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
The Files of Young Kindaichi Academy's Seven Mysteries Murder CaseRated ★ 5.0- The Files of Young Kindaichi: Murder on the Magic ExpressRated ★ 5.0
- The Files of Young Kindaichi: Lost in KowloonRated ★ 5.0
- The Files of Young Kindaichi: Jungle School Murder MysteryRated ★ 5.0
- The Files of Young Kindaichi NeoRated ★ 5.0
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 5.0
Winter, Grasping LoveRated ★ 5.0
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 4Rated ★ 5.0- Tarzan2Rated ★ 5.0
Ghost HuntRated ★ 5.0
Akame ga Kill!Rated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Muhyo & Roji's Bureau of Supernatural InvestigationRated ★ 5.0