Series
Ratings
224
Monsters Share House Season 1Rated ★ 3.0
One Room AngelRated ★ 4.5
Suki Suki Wan Wan!Rated ★ 4.0- うぬぼれ刑事Rated ★ 4.0
Hatsukoi, ZarariRated ★ 4.0
Kuroido GoroshiRated ★ 3.0- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 3.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
Bokura no ShokutakuRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0- Umino HajimariRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Smells Like Green SpiritRated ★ 5.0
Love in the AirRated ★ 5.0
0.5 no OtokoRated ★ 4.0- 課長バカ一代Rated ★ 4.0
Path of the DragonsRated ★ 4.0