Titles you rated
Lovers of 6 YearsRated ★ 5.0
SpreadRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 5.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 5.0- My FatherRated ★ 5.0