Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
FallRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Book of FishRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0