Movies
Ratings
56
The RevenantRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 2.0
FuryRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0