Movies
Ratings
173
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Last ChildRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
RosebudRated ★ 3.5
House at the End of the StreetRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Color Me TrueRated ★ 4.5