Titles you rated
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0