Titles you rated
Why Women KillRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Locke & Key Season 1Rated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Idol RoomRated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 2.5
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
Rosy LoversRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5