Movies
Ratings
854
The Way HomeRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Kiss and CryRated ★ 2.5
Survival IslandRated ★ 1.5
Swept AwayRated ★ 2.5
The Lone RangerRated ★ 2.5
DriveRated ★ 3.5
Project PowerRated ★ 1.5
StretchRated ★ 2.0
Body of LiesRated ★ 2.5
FocusRated ★ 3.0
Project XRated ★ 2.0
War DogsRated ★ 2.0
It's Kind of a Funny StoryRated ★ 2.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 1.5
GantzRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
Father of the YearRated ★ 2.0