Movies
Ratings
229
World War ZRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 2.0
The GuardianRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0