Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 0.5
Iron ManRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5