Movies
Ratings
516
War MachineRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Concrete MarketRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The PredatorRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5