Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
SirensRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0