Titles you rated
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
Set Me FreeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
MantisRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
RunRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5