Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
RealmsRated ★ 1.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 1.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 1.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 1.5