Titles you rated
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.0
Bokura no ShokutakuRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
30 RockRated ★ 0.5
Semantic ErrorRated ★ 2.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.0
OutlanderRated ★ 3.0
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.0
TOKYO Airport -Air Traffic Service Department-Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5