Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 2.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
The LegendRated ★ 1.0
IRISRated ★ 3.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 2.5