Titles you rated
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Dream ProductionsRated ★ 3.5
What If...? Season 3Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
KaosRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
What If...? Season 2Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0