Titles you rated
Drunken MasterRated ★ 5.0
High TensionRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
BladeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 1.5
Public EnemyRated ★ 4.0