Series
Ratings
210- Lunar Legend TsukihimeRated ★ 1.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Squid Girl!?Rated ★ 3.5
- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.0
BLOOD-CRated ★ 2.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 2.0
Elfen LiedRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 3.0
CastlevaniaRated ★ 4.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 3.0
My Deer Friend NokotanRated ★ 2.5
Pegasus MarketRated ★ 2.5- Transformers: PrimeRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0