Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0