Movies
Ratings
222
Robot DreamsRated ★ 5.0
I've Loved You So LongRated ★ 3.5
Welcome to the RileysRated ★ 3.5
The Young Girls of RochefortRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 2.5
The ContactRated ★ 5.0
PauletteRated ★ 3.5
Like Someone in LoveRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
SibylRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 1.0
Three Colors: BlueRated ★ 5.0
Three Colors: RedRated ★ 4.5
Back to BurgundyRated ★ 4.5
Three Colors: WhiteRated ★ 4.0
Martin Margiela: In His Own WordsRated ★ 5.0
The Scent of Green PapayaRated ★ 4.5
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 5.0
RudderlessRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.5