Series
Ratings
234
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 1Rated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5- Food ChronicleRated ★ 3.0