Movies
Ratings
389
AladdinRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 0.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Red SparrowRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Blue SwallowRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0