Series
Ratings
182
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
The Bride of HabaekRated ★ 0.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 2.0