Series
Ratings
23
Possibly the Greatest Alchemist of All TimeRated ★ 5.0
Beheneko: The Elf-Girl's Cat Is Secretly an S-Ranked Monster!Rated ★ 5.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 5.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Season 2Rated ★ 5.0
Tales of Wedding RingsRated ★ 5.0- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 5.0
Glass MaskRated ★ 5.0
Doctor Elise: The Royal Lady with the LampRated ★ 5.0
The Rising of The Shield Hero Season3Rated ★ 5.0
Goblin Slayer ⅡRated ★ 5.0
The Last Summoner Japanese Ver.Rated ★ 5.0
Sweet ReincarnationRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
The New EmployeeRated ★ 5.0
Apparently, Disillusioned Adventurers Will Save the WorldRated ★ 5.0
Reincarnated as a SwordRated ★ 5.0
The Case Files of Jeweler RichardRated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
The Hidden Dungeon Only I Can EnterRated ★ 3.0