Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.0
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Audition 109Rated ★ 0.5
Let the Right One InRated ★ 4.5- Very Very Strange LoveRated ★ 3.5
- A Man Who Takes Pictures of FlowersRated ★ 3.0
- The CheatRated ★ 3.0
- Yellow GhostRated ★ 3.0
The Shadow's EdgeRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5- Working On SaturdayRated ★ 3.5