Movies
Ratings
98
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 3.5
The Look of SilenceRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Broken CommandmentsRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 1.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0