Movies
Ratings
635
No Other ChoiceRated ★ 4.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
ExitRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
WolfsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0