Titles you rated
BedevilledRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.5