Movies
Ratings
103
Les MisérablesRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 1.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 0.5
The Age of ShadowsRated ★ 0.5
Once in a SummerRated ★ 0.5
WALL-ERated ★ 1.0
High School Musical 2Rated ★ 1.0
Singin' in the RainRated ★ 3.0
BewitchedRated ★ 1.0
Someone SpecialRated ★ 1.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 1.0
High School MusicalRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
Oh! Happy DayRated ★ 0.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 0.5
Crazy First LoveRated ★ 0.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Bride WarsRated ★ 0.5