Movies
Ratings
37
The NotebookRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5