Movies
Ratings
825
Zootopia 2Rated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
ASSEMBLED: The Making of Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
SupermanRated ★ 5.0
ElioRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5