Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Next in FashionRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0