Titles you rated
- Love Strikes!Rated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0