Titles you rated
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- 원피스 5기Rated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 3.0