Movies
Ratings
195
CloserRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Beach RatsRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5
I, TonyaRated ★ 4.0
CustodyRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5