Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5