Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5