Series
Ratings
16
BridgertonRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0