Titles you rated
- The Price of GoodbyeRated ★ 5.0
- PilgrimsRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
PawnRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0